Zbavte sa zdravotných problémov

Správnym jedálničkom vám pomôžeme k lepšiemu zdraviu a dlhšiemu životu bez zdravotných problémov.

Doprajte telu dostatočnú výživu a energiu s jedálničkom na mieru.

Príďte na úvodnú nezáväznú konzultáciu, na ktorej získate

  • 60 minút s výživovým poradcom

  • Detailné informácie o svojom tele a jeho kondícii – na základe komplexnej diagnostiky na lekársky overenom prístroji

  • Posúdenie jedálnička a tipy, ako ho upraviť, aby ste sa cítili lepšie

  • Odporúčania, čo robiť pre lepší zdravotný stav

  • Návrh ďalšieho postupu

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €
garancia spokojnosti

Pôvodná cena: 15,90 €

Akciová cena 9,90 €

garance

Garancia vrátenia peňazí

ak nebudete spokojní.

Čo vás v NUTRIADAPT čaká?

Jedlo vám pomôže ku zdraviu

Či už má vaša choroba príčinu v strese, alebo v genetike, so správnymi stravovacími návykmi sa vám uľaví. Najmä ak vás trápi vysoký cholesterol, dna, vysoký tlak alebo problémy so žlčníkom, zlepšenie ucítite už po niekoľkých dňoch.

Správna strava vám urobí dobre aj vtedy, ak medzi jedálničkom a chorobou nevidíte priamu súvislosť. Pomôže znížiť bolesť kĺbov, návaly a potenie, problémy s počatím a osteoporózu, rovnako aj zlepšiť celkovú imunitu.

Zistíme, čo spôsobuje vaše problémy

Po prvej konzultácii sa sami rozhodnete, či sa zdravotných problémov skúsite zbaviť sami alebo sa zveríte do našej starostlivosti.

Opýtame sa na váš životný štýl a na lieky, ktoré užívate. S pomocou špeciálneho prístroja zistíme podrobnosti o vašom tele, zaistíme krvné rozbory aj genetické vyšetrenie. Spoločne nájdeme možné príčiny vašich problémov.

Naučíme vás správne a zdravo jesť

Podľa výsledkov diagnostiky vám pripravíme výživovú stratégiu na mieru. Dostanete vzorový jedálniček a zoznam potravín, ktoré vám pomôžu.

Pravidelne sa vás budete pýtať, ako sa cítite a postupne nájdeme taký stravovací režim, ktorý vás bude baviť a dlhodobo vám uľaví.

Budete zdravý aj bez našej pomoci

Keď sa o niekoľko mesiacov rozlúčime, budete už sami vedieť, ako správne jesť.

Pred vami bude nový život. S lepším zdravím a s radosťou z každého dňa.

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €

Prečo naša metóda funguje

Jsme tady pro vás

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Najdeme vám stravu přímo na míru

Celý výživový plán zostavujeme priamo pre vás a vaše telo na základe detailnej metabolickej diagnostiky. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné.

Našou metódou je detailná metabolická diagnostika

Provedeme důkladnou diagnostiku pomocí certifikovaného přístroje, zajistíme krevní rozbory, podíváme se i na genetické dispozice a zeptáme se na vaše stravovací návyky.

Dáme vám stravovací návyky, ne dietu

Na základe metabolickej diagnostiky získate vzorový jedálniček a zoznam odporúčaných potravín. Poradíme vám, jaké potraviny vaše tělo potřebuje, jak si jídlo připravit a jak často jíst.

Vybíráme z toho nejlepšího

Chudnutie podľa metabolickej diagnostiky v sebe spája prvky tradičných i moderných prístupov. Vybíráme a kombinujeme z nich to, co je nejlepší právě pro vás a vaše tělo.

Bojujeme se skrytou podvýživou

Dlouhodobý stres zhoršuje zažívání a omezuje vstřebávání živin a vitamínů. Na první pohled tělu nic nechybí, ale postupně se začnou objevovat zdravotní problémy. Diagnostikou odhalíme podvýživu dřív, než způsobí vážné komplikace.

Respektujeme vaše názory

Dlhodobo podvyživené telo sa vysokého tlaku zbavuje pomaly. Preto máme v ponuke aj prírodné výživové doplnky, ktoré proces urýchľujú. 

Klíčový je přísun správné energie

Sestavíme vám vzorový jídelníček s dostatkem energie. Je snadné ho dodržovat – tělu dodáte všechny prospěšné látky a nebudete mít hlad. Pomůže vám zbavit se potíží a navíc i zhubnout.

Budete se cítit lépe. Tím si jsme jisti

Od roku 2010 jsme pomohli už více než 60 000 lidí a jsme si jisti, že pomůžeme i vám. Pokiaľ služby NUTRIADAPT nesplnia vaše očakávania, vrátime vám peniaze.

Kde vám radi pomôžeme?

alebo

Ide o vaše zdravie. Každá minúta sa počíta.
Konzultáciu neodkladajte. Urobte prvý krok už dnes!

Rezervovať konzultáciu

Stále váhate?

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.

Trápi vás iný problém?