Schudnite zdravo a bez jojo efektu

Poradíme vám, ako zdravo schudnúť a hmotnosť si trvalo udržať. Zostavíme jedálniček, ktorý vás dostane do formy.

S jedálničkom na mieru schudnete prirodzene a natrvalo.

Že naša metóda funguje, dokazujú
výsledky našich klientov *

 • Tunde -31 kg

  Doteraz som schudla 29,8 kg, viscerálny tuk sa znížil na normálnu hodnotu 5, hodnota vody je v norme.  Ako plus musím dodať, že mám podstatne viac energie a pohybu.*

  Prečítať celý príbeh
 • Katarína -13 kg

  Vtedy prišla moja najlepšia kamarátka s informáciou o Svete zdravia. Vraj sama pozná niekoho kto prostredníctvom ich programu schudol. Zároveň mi podarovala aj vstupnú konzultáciu. A tak som sa do toho pustila.*

  Prečítať celý príbeh
 • Peter -48 kg

  Jeho prístup a profesionalita ma utvrdili v mojom správnom rozhodnutí. Podarilo sa mi schudnúť vyše 48 kg a dostať sa pod vysnívanú hranicu 100 kg.*

  Prečítať celý príbeh
 • Alena -17 kg

  Počas 6 mesiacov pravidelných návštev som schudla 17 kg, osvojila som si správne stravovacie návyky, naučila som sa pripravovať niektoré „nové potraviny“ a taktiež som sa naučila zvládať chute.*

  Prečítať celý príbeh
 • Anežka -23 kg

  Boli uchvátené konceptom poradne a tak som si povedala, že minimálne za pokus to stojí.  Dnes s istotou môžem povedať, že som spravila jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote.*

  Prečítať celý príbeh
 • Jana -19 kg

  Mám veľkú radosť z toho čo sa mi podarilo, ale hlavne z toho, že je to už natrvalo, že opäť nenastane nejaký jojo efekt. Schudla som za 6 mesiacov 19,4 kg, z telesného tuku 22,8 kg. Môj pás sa zmenšil o 25 cm a boky o 14 cm.*

  Prečítať celý príbeh
 • Vesna -16 kg

  Bola som pol roka pred svadbou a túžila som byť krásnou, štíhlou nevestou. Rozhodla som sa ísť do toho naplno a oplatilo sa. Bez hladovania a pod pravidelným dohľadom som za pol roka schudla 15,3 kg.*

  Prečítať celý príbeh
 • Lenka -25 kg

  Neviem opísať fakt, že sa mi podarilo za pol roka schudnúť 23 kilogramov. Najdôležitejšia je pre mňa radosť, že si viem kúpiť oblečenie, v mojom prípade šaty, šaty a zase šaty, po ktorých som toľko rokov túžila. ale nedostala som ich vo svojej veľkosti.*

  Prečítať celý príbeh
 • Petra -13 kg

  Konečne môžeme byť na seba patrične hrdé. Pre našich príbuzných a priateľov sme sa už aj neraz stali inšpiráciou a dôkazom toho, že keď sa veľmi chce, tak sa to naozaj dá.*

  Prečítať celý príbeh
 • Ľubica -27 kg

  Na základe mojich výsledkov už do Sveta zdravia chodí aj niekoľko mojich známych. Ja svoj boj s nadváhou nekončím, čakajú ma ešte minimálne tri mesiace so Svetom zdravia.*

  Prečítať celý príbeh
 • Martina -22 kg

  Najkrajšie na tom je, že sa zase zmestím do starých nohavíc či iných vecí. Sukňu som nemala na sebe niekoľko rokov, no teraz si to môžem dovoliť. A hlavne veľa ľudí ma pomaly nespoznáva...*

  Prečítať celý príbeh
 • Jozef -18 kg

  Schudol som od februára do septembra 2016 pre mňa neuveriteľných 18 kg. No nie je to len o znížení váhy, ale aj o fungovaní látkovej výmeny.*

  Prečítať celý príbeh
 • Oľga -23 kg

  V 49 rokoch sa cítim mlado, plná energie a elánu. Pozdvihla som si aj sebavedomie, čo mi v živote veľmi chýbalo a ničilo ma. Môj zdravotný stav sa upravil tak, že už neužívam žiadne lieky.*

  Prečítať celý príbeh
 • Alena -12 kg

  Na každej kontrole som sa dozvedela niečo nové. Samozrejme, musela som k tomu pridať trochu pohybu, ale ten bol s mojími ubúdajucími kilami stále jednoduchší a spôsoboval mi čoraz väčšiu radosť.*

  Prečítať celý príbeh

* Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Príďte na úvodnú nezáväznú konzultáciu, na ktorej získate

 • 60 minút s výživovým poradcom

 • Komplexnú diagnostiku na lekársky overenom prístroji

 • Posúdenie jedálnička a tipy, ako ho upraviť, aby išla vaša váha dole

 • Odporúčania, čo robiť pre lepší zdravotný stav aj kondíciu

 • Motiváciu a návrh postupu pre úspešné a trvalé schudnutie

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €
garancia spokojnosti

Pôvodná cena: 15,90 €

Akciová cena 9,90 €

garance

Garancia vrátenia peňazí

ak nebudete spokojní.

Čo vás v NUTRIADAPT čaká?

Zistíme, prečo sa vám nedarí schudnúť

Na prvej konzultácii vás zmeriame na špeciálnom prístroji, ktorý je certifikovaný pre použitie v zdravotníctve. Získate detailný prehľad o stavbe svojho tela.

Na základe týchto informácií nutričný špecialista zistí, aký je váš najväčší problém pri chudnutí a aké je jeho najvhodnejšie riešenie.

Diagnostikou zistíte:

MNOŽSTVO NEBEZPEČNÉHO TUKU MEDZI VAŠIMI ORGÁNMI

Viscerálny (vnútorný) tuk sa postupne ukladá medzi orgánmi a môže tak negatívne pôsobiť na správne fungovanie organizmu.

KOĽKO POTREBUJETE DENNE PRIJAŤ KALÓRIÍ

Zistíte, koľko energie potrebuje váš organizmus na svoju bežnú činnosť. Teda, aký by mal byť váš maximálny denný príjem kalórií, aby ste chudli.

KOĽKO MÁTE V TELE VODY

Nedostatočná hydratácia organizmu môže byť príčinou mnohých zdravotných problémov a brániť tak vášmu chudnutiu.

ZLOŽENIE VÁŠHO TELA

Dozviete sa koľko % tuku, svalov či kostí obsahuje vaše telo a aké by mali byť vaše ideálne hodnoty.

NA KOĽKO ROKOV SA CÍTI VAŠE TELO

Zlá strava a nadváha skracujú život. Metabolický vek vám ukáže, na koľko rokov sa vaše telo cíti.

Nájdeme pre vás najvhodnejšie riešenie

Špecialista vám hneď odovzdá a vysvetlí výsledky diagnostiky. Pre ucelenejší pohľad sa vás následne spýta na zdravotnú históriu a váš bežný jedálny lístok.

Na základe týchto všetkých údajov vyhodnotí, aké sú vaše najväčšie problémy a poradí, ako najlepšie dosiahnete vysnívanú hmotnosť.

Špecialista vám na prvej konzultácii:

ODOVZDÁ A VYSVETLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Špecialista vám detailne vysvetlí jednotlivé výsledky a upozorní na prípadné riziká, ktoré z nich plynú.

SKONZULTUJE VÁŠ JEDÁLNY LÍSTOK

Špecialista s vami preberie stravovacie návyky a upozorní na vaše chyby.   

NAVRHNE POSTUP PRE DOSIAHNUTIE VÁŠHO CIEĽA

Na základe výsledkov analýz vám špecialista navrhne spôsob, akým vás dovedie k vašej ideálnej hmotnosti.

Vybudujeme vám zdravé stravovacie návyky

Po prvej konzultácii sa sami rozhodnete, či sa o chudnutie pokúsite sami, alebo schudnete s nami.

Pripravíme vám výživovú stratégiu na mieru tak, aby sa vám dobre a jednoducho dodržiavala - do úvahy vezmeme váš životný štýl, aj zdravotný stav.

Naučíme vás správne a zdravo jesť

K výživovej stratégii dostanete vzorový jedálniček na mieru a zoznam potravín rozdelený na tie, ktoré vášmu telu prospievajú a tie, ktoré nie.

Pravidelne sa vás budeme pýtať, ako sa cítite, čo vám chutí a čo vám vadí. Spoločne nájdeme stravovací režim, ktorý vás bude baviť.

Nový štíhly život aj bez našej pomoci

Keď sa o pár mesiacov rozlúčime, budete vedieť jesť tak, že si optimálnu hmotnosť udržíte navždy.

Obávaný jojo efekt nepríde a pred vami bude nový, štíhly život.

Rezervovať konzultáciu za akciových

9,90 €

Prečo naša metóda funguje

Jsme tady pro vás

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Proto respektujeme všechna vaše přání a názory a snažíme se jim vyjít vstříc. Pro případ nouze jsme na telefonu i e-mailu.

Najdeme vám stravu přímo na míru

Celý výživový plán sestavujeme přímo pro vás a vaše tělo, na základě detailní metabolické diagnostiky KNT. Dbáme na to, aby jeho dodržování bylo snadné a příjemné.

Používáme detailní metabolickou diagnostiku KNT

Provedeme důkladnou diagnostiku pomocí certifikovaného přístroje, zajistíme krevní rozbory, podíváme se i na genetické dispozice a zeptáme se na vaše stravovací návyky.

Dáme vám správné stravovací návyky, ne dietu

Na základě KNT získáte vzorový jídelníček a seznam doporučených potravin, které vašemu tělu vyhovují a pomáhají mu ke štíhlosti. Poradíme vám, kdy jíst i jak jídla uvařit.

Hubnout neznamená hladovět

Výběr doporučených potravin záleží na výsledcích diagnostiky, můžete si však být jisti tím, že nebudete hladovět. Dost možná budete jíst víc jídla, než kdykoli předtím – a přesto zhubnete.

Vybíráme z toho nejlepšího

Hubnutí podle metabolické diagnostiky KNT v sobě spojuje prvky ájurvédy i tradičních a moderních přístupů. Vybíráme a kombinujeme z nich to, co je nejlepší právě pro vás a vaše tělo.

Respektujeme vaše názory

Se zdravotními problémy nemusí být hubnutí tak rychlé, jak by mohlo. Proto máme v nabídce i přírodní výživové doplňky, které hubnutí pomáhají. Je ale jenom na vás, jestli je využijete, nebo ne.

Zjistíme, jak vaše tělo vypadá uvnitř

Zvážíme vás na certifikovaném přístroji Tanita. Nebude to bolestivé ani nepříjemné a dozvíte se, kolik máte svalů a tělesného tuku a na kolik let se vaše tělo cítí.

Odhalíme nebezpečný tuk mezi vašimi orgány

Viscerální tuk není vidět a když je ho více, může způsobovat závažná onemocnění. Zjistíme, jestli vás neohrožuje, a poradíme, jak snížit jeho množství.  

Možná jste starší, než si myslíte

Pomocí přístroje Tanita zjistíme i váš metabolický věk – informaci, na kolik let se cítí váš organismus. Možná vám vaše životospráva zbytečně zkracuje život a je nejvyšší čas na změnu.

Zjistíme, proč se vám nedaří zhubnout

Na konzultaci s vámi probereme vaše stravovací návyky a odhalíme největší chyby, kterých se dopouštíte. Poradíme vám, co změnit, abyste konečně zhubli – zdravě a bez jojo efektu.

Klíčový je přísun správné energie

Sestavíme vám vzorový jídelníček s dostatkem energie. Je snadné ho dodržovat – tělu dodáte všechny prospěšné látky, nebudete mít hlad a pomůže vám zdravě a trvale zhubnout.

Zhubnete. Tím si jsme jisti

Od roku 2010 jsme pomohli už více než 60 000 lidí a jsme si jisti, že pomůžeme i vám. Pokud služby Světa zdraví nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze.

Kde vám radi pomôžeme?

alebo

Ide o vaše zdravie. Každá minúta sa počíta.
Konzultáciu neodkladajte. Urobte prvý krok už dnes!

Rezervovať konzultáciu