Zmenili sme viac ako 60 tisíc z vás

Pohlavie

Filtrovanie

Výsledky klientov prezentované na webe nie sú typické. Výsledky každého klienta sú individuálne. Vždy záleží na prístupe klientov a dodržiavaní navrhnutých odporúčaní od našich špecialistov.


Eva Zaťková (67 rokov)

vysoký tlak
únava
cukrovka
bolesť nôh
predtým
predtým
-24 Kg
potom
potom

Na základe rád špecialistky a na mieru nastaveného jedálneho lístka sa mi podarilo doteraz zhodiť 25 kg, je zo mňa úplne nový človek, ale čo je dôležitejšie – rapídne sa mi upravil zdravotný stav.

Tunde Erdélyi (46 rokov)

únava
predtým
predtým
-31 Kg
potom
potom

Ako plus musím dodať, že mám podstatne viac energie a pohybu – začala som používať schody namiesto výťahu, podotýkam, že bývame na 7 poschodí a vôbec s tým nemám problém.

po pôrode
bolesť kĺbov
únava
predtým
predtým
-13 Kg
potom
potom

S každým vážením a pravidelným úbytkom hmotnosti však narastal môj optimizmus, chuť, odhodlanie, viera, že to naozaj dokážem a pozitívny postoj k sebe samej.

Oľga Marková (50 rokov)

únava
predtým
predtým
-23 Kg
potom
potom

V 49 rokoch sa cítim mlado, plná energie a elánu. Pozdvihla som si aj sebavedomie, čo mi v živote veľmi chýbalo a ničilo ma.

Soňa Michalcová (47 rokov)

bolesť kĺbov
únava
predtým
predtým
-33 Kg
potom
potom

Teraz je február 2016 a ja mám o 25 kg menej, cítim sa výborne a mám oveľa lepšie výsledky a kopu energie na rozdávanie. Naučila som sa správne a hlavne zdravšie stravovať. Pokračujem ďalej, ešte chcem pár kíl schudnúť.